Dodatki

Tła

Przykładowe tło do fotobudki

Jeśli chcesz mieć naprawdę oryginalne fotki, którymi będziesz mógł pochwalić się na Facebooku czy Instagramie, muszą one mieć ten wyjątkowy klimat i charakter. W przypadku fotobudki to tło jest tym najważniejszym elementem, który sprawia, że zdjęcia stają się wystrzałowe.
Dlatego w ofercie posiadamy naprawdę pokaźny wybór teł, aby każdy mógł dobrać coś dla siebie: od cekinów, przez wzory geometryczne, po jednolite kolory. Jako tło możemy również wykorzystać miejsce, w którym będzie stała fotobudka (np. ścianę z cegły czy elewację zamku). Wspomnij o tym przy rezerwacji, a my doradzimy, które rozwiązanie wybrać.

Układ zdjęć i grafiki

Format pocztówki 10x15cm czy dwa paski o wymiarach 5x15cm?

Każdy z gości wyjdzie z Twojej imprezy z niesamowitą pamiątką w postaci wydruku zdjęcia ze swojej sesji w Facebudce.
Fotobudka może wydrukować jedno zdjęcie w formacie pocztówki o wymiarach 10x15cm lub dwa paski ze zdjęciami o wymiarach 5x15cm.

Poniżej zamieściliśmy kilka przykładowych grafik, jakie możemy umieścić na zdjęciach. Na wesela proponujemy umieszczenie na wydrukach imion i daty ślubu, a na imprezy firmowe logotypu, nazwy i daty imprezy.

Możemy również wykonać grafikę na zamówienie.

Pocztówka 10x15cm

2 paski 5x15cm

Pocztówka 10x15cm

2 paski 5x15cm

Album - księga gości

Pamiętasz jeszcze o prawdziwych albumach ze zdjęciami?

Nie ma chyba wspanialszej pamiątki z imprezy niż projekt wykonany przez gości, bez których nie udałoby się stworzyć takiego wspaniałego klimatu! U nas możesz dodatkowo zamówić taki właśnie album, do którego każdy gość będzie mógł wkleić swoje zdjęcie z Facebudki oraz wpisać życzenia.

Akcesoria i rekwizyty

Fotobudka to świetna zabawa z różnymi akcesoriami i rekwizytami.

Na każdą imprezę sami przygotowujemy zestaw najlepszych gadżetów – nie musisz się o to martwić 🙂
Poniżej znajdziesz kilka fotek prezentujących naszą kolekcję.

Zarezerwuj fotobudkę

Ile to kosztuje?

Już od 799zł za 2 godziny szaleństwa.